ANA SAYFA  / ALIŞVERİŞ İLANLARI  / VİDEO KAMERA, FOTOĞRAF MAKİNESİ İLANLARI  / İNGİLTEREDEN GELEN SIFIR AYARİNDA SONY DSC T2 ilanı

İNGİLTEREDEN GELEN SIFIR AYARİNDA SONY DSC T2

VİDEO KAMERA, FOTOĞRAF MAKİNESİ
İl : SİVAS
İlçe : KOYULHİSAR

İlan tarihi : 13-06-2010

Fiyat : 400TL

Aktif ilan En güvenli alışveriş,
karşılıklı görüşüp & anlaşarak yapılandır.
Pasif ilan Bu ilanın yayın süresi dolmuş.

İlanı verilen ürün/hizmet artık satılık/kiralık olmayabilir.

İlan sahibi ile iletişim kurmayın.

İlan veren :
Telefon numarası :
E-posta adresi :
- Türü : Dijital Fotoğraf Makineleri
İNGİLTEREDEN GELEN SIFIR AYARİNDA SONY DSC T2 - http://www.ilanyeri.com/video-kamera-fotograf-makinesi-ilanlari/ttksyfy-ingiltereden-gelen-sifir-ayarinda-sony-dsc-t2.html - Tipi : Kompakt (Objektifi Sabit)
- Marka : Sony
- Model : Cybershot DSC T2
- Megapiksel : 12 - 13 Megapiksel
- Kimden : Sahibinden
- Durumu : İkinci el

2008'in yaz aylarinda İngiltere'den alinmistir, sadece 2 aylik bir surecte kullanildi, onun haricinde kullanildi diyemeyecegim kadar az calistirildi, kozmetik olarak sifirdan tamamen farksiz, herhangi bir cizik ya da benzeri bir kusuru yoktur, islevsel olarak usb girisi sorunlu, oda sanirim oksitlenmeden dolayi, taktigimizda bilgisayar diski goruyor, ama acmiyor nedense, fotograflari memory stickten aldigim icin usb yi kullanamamam problem olmadi, o yuzden ustune gitmedim sorunun.

Rengi siyahtir, dokunmatiktir.

Makinanin zaten 4gb dahili bellegi var, ama ben yaninda 1GB lik Memory Stick Duo (adaptoru ile) hediye edicem, toplamda 5GB bellikli bir makina olacak. Detayli ozelliklerine ve guncel fiyatina buradaki linkten bakabilirsiniz. Fiyati 400TL olarak belirledim.

http: //www. morfare. com/asp/show_stock. asp?product=DSC - T2B

Türkçe Menü, Video Kaydı, Otomatik Zamanlayıcı,

alışveriş, kamera - fotoğraf, dijital fotoğraf makineleri, kompakt objektifi sabit, sony, cybershot dsc t2

Hatalı ilan Bu ilan hatalı mı ?
İller

KATEGORİLER

İnternetteki tüm ilanlar, tek sitede... www.ilanyeri.com

Ana sayfa |  İlan ver |  Yardım |  İletişim