ANA SAYFA  / HİZMET İLANLARI  / LOJİSTİK, NAKLİYE İLANLARI  / KOCAELİ GÜVEN NAKLİYAT ilanı

KOCAELİ GÜVEN NAKLİYAT


LOJİSTİK, NAKLİYE
İl : KOCAELİ
İlçe : GEBZE

İlan tarihi : 06-02-2011

Fiyat : 100TL

Aktif ilan En güvenli alışveriş,
karşılıklı görüşüp & anlaşarak yapılandır.
Pasif ilan Bu ilanın yayın süresi dolmuş.

İlanı verilen ürün/hizmet artık satılık/kiralık olmayabilir.

İlan sahibi ile iletişim kurmayın.

İlan veren :
Telefon numarası :
E-posta adresi :
HAKKIMIZDA
KOCAELİ GÜVEN NAKLİYAT - http://www.ilanyeri.com/lojistik-nakliye-ilanlari/zrrtdky-kocaeli-guven-nakliyat.html 1985'de Kocaeli Gebze de kurulmuş olup, tecrübeli eleman ve kontenjanı ile şehir içi - şehir dışı, ev ve iş yeri evden eve taşımacılık hizmeti faaliyetini yapmak için çalışmalarına başlamıştır. Kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde; ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb.. kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Hizmet kalitesini değişen teknolojiyi de kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır.

KOCAELİ GÜVEN NAKLİYAT Şehir içi - şehir dışı taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç ve donanıma, uzman kadro ve deneyime sahip bulunmaktadır.

Şehir içi - şehir dışı taşıma hizmetinin sunumu esnasında oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilmek için; müşterinin isteği doğrultusunda ücretsiz ekspertiz gönderilerek müşteri varlığı yasal anlamda korunmakta müşteri yapılan sözleşme kapsamına göre müşteri malı sigortalanarak müşterinin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Şehir içi - şehir dışı taşıma hizmeti sunumunun en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin Şehir içi - şehir dışı taşıma hizmeti ve nakliye ihtiyaçlarına kolay, hızlı, kaliteli ve en az masrafla ulaşmalarını sağlamak.

VİZYONUMUZ
Nakliye sektöründe etkin ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerimize beklentilerinin üstünde hizmet sunmak; Şehir içi - şehir dışı taşıma hizmetinde yüksek kalite standartlarında kurumsal yapısıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

nakliyat, evden eve nakliyat, taşımacılık

  


Hatalı ilan Bu ilan hatalı mı ?
İller

KATEGORİLER

İnternetteki tüm ilanlar, tek sitede... www.ilanyeri.comAna sayfa |  İlan ver |  Yardım |  İletişim