ANA SAYFA  / ALIŞVERİŞ İLANLARI  / ELEKTRONİK İLANLARI  / NEXT - NEXTSTAR MİNİX PLUS USB - PVR - FFTA DİJİTAL UYDU ALICISI ilanı

NEXT - NEXTSTAR MİNİX PLUS USB - PVR - FFTA DİJİTAL UYDU ALICISI


ELEKTRONİK
İl : ANKARA
İlçe : PURSAKLAR

İlan tarihi : 31-12-2010

Fiyat : 1TL

Aktif ilan En güvenli alışveriş,
karşılıklı görüşüp & anlaşarak yapılandır.
Pasif ilan Bu ilanın yayın süresi dolmuş.

İlanı verilen ürün/hizmet artık satılık/kiralık olmayabilir.

İlan sahibi ile iletişim kurmayın.

İlan veren :
Telefon numarası :
E-posta adresi :
Dijital ses ve görüntü sistemlerinin Türkiye’deki önemli markalarından Next - NextStar, geliştirdiği yeni nesil mini uydu alıcısı “Next Minix”le tasarım ve multimedya özeliklerine önem veren kullanıcılara benzersiz bir seçenek sunuyor.
NEXT - NEXTSTAR MİNİX PLUS USB - PVR - FFTA DİJİTAL UYDU ALICISI - http://www.ilanyeri.com/elektronik-ilanlari/zrrtmss-next-nextstar-minix-plus-usb-pvr-ffta-dijital-uydu-alicisi.html
Scart konnektörü ile doğrudan TV’ye bağlanabilen “Next Minix”; kompakt tasarımı, USB 2. 0 portundan multimedya - yazılım desteği ve parmak ısırtan özellikleri ile klasik uydu alıcılarının arasından kolayca sıyrılmayı başaran bir ürün.
Cihaz, üzerindeki entegre scart bağlantısı sayesinde, herhangi bir ek bağlantı aparatı gerektirmeksizin TV’ye kolayca bağlanabiliyor. “El kadar” diye tabir edebileceğimiz boyutları sayesinde de TV etrafındaki kablo kalabalığı ve ek alan gibi sorunları otomatik olarak ortadan kaldırıyor. Hem ev hem de işyeri kullanımına uygun bir alıcı olan “Next Minix”, çarpıcı multimedya özellikleri ile de göz dolduruyor.

“Next Minix”, yan panelinde yer alan USB 2. 0 arabirimi üzerinden; MP3 formatlı müzik dosyalarını oynatabildiği gibi, JPEG formatlı fotoğrafları da TV’den izleme imkanı sunuyor. Canlı yayını USB diske kayıt edebilmesi ise “Next Minix”’in bir başka ilginç özelliği. Üstelik kaydedilen yayın geri alınarak, yeniden izlenebiliyor. USB portu üzerinden yapabilecekleriniz bununla da sınırlı değil. “Next Minix” sahipleri, Next’in alışılagelmiş kullanıcı dostu yazılım desteğini, yine USB portu üzerinden alabilecek.

Next Minix, 4000 kanal kapasitesine sahip. Kolay kullanılan menü arayüzü, özel tasarımlı uzaktan kumanda alıcısı, çoklu dil ve altyazı desteği, tam DVB - S ve MPEG2 desteği, hızlı kanal geçişleri, favori kanal grubu atama gibi yazılım ve donanım özellikleriyle satışa sunulan Next Minix, iyi bir tanışma fırsatı sunuyor.

elektronik, uydu

  


Hatalı ilan Bu ilan hatalı mı ?
İller

KATEGORİLER

İnternetteki tüm ilanlar, tek sitede... www.ilanyeri.comAna sayfa |  İlan ver |  Yardım |  İletişim