ANA SAYFA  / ALIŞVERİŞ İLANLARI  / ELEKTRONİK İLANLARI  / TOMDEC V-4 ALAN TARAMA ilanı

TOMDEC V-4 ALAN TARAMA


ELEKTRONİK
İl : İSTANBUL
İlçe : KARTAL

İlan tarihi : 04-02-2012

Fiyat : 5,300EUR

Aktif ilan En güvenli alışveriş,
karşılıklı görüşüp & anlaşarak yapılandır.
Pasif ilan Bu ilanın yayın süresi dolmuş.

İlanı verilen ürün/hizmet artık satılık/kiralık olmayabilir.

İlan sahibi ile iletişim kurmayın.

İlan veren :
Telefon numarası :
E-posta adresi :
Manyetik olan ve olmayan metal nesnelerin yer tayini için
TOMDEC V-4 ALAN TARAMA - http://www.ilanyeri.com/elektronik-ilanlari/zrrsmdr-tomdec-v-4-alan-tarama.html • Tamamen yeni gelistirilmis elektronik
• Yükseltilmis arama gücü
• Takilabilir modüllerle programlama
• Gece yarisi tam ayarlamak için, çizgi - Leser\\\'li

TOMDEC V - 4 ile arama
Normal metal arama cihazlari madde (altin veya gümüs) arar. TOMDEC V - 4 tarayici sistemi ise bir maddenin etrafinda olusan iyon ( positiv veya negativ yüklenmis parçacik) hareketlerini arar. Böyle titresimlerin yer tayinine verilen uluslararasi terim Human radar veya radiesthesidir.
TOMDEC V - 4 yeni bir olusum dur ve sadece DTI için korunmaktadir. Çift antenli verici sisteminden salinan elektromanyetik frekanslar ile altin veya gümüs gibi özel maddelerin titresimlerinin istikameti tayin edilebiliyor.
Simdi bazi sinirlamalar: Sadece yeterli büyüklükte titresim alanlari olan ve bu alanlarin yeryüzüne kadar uzanan metal nesneler bulunabilir. Bu, nesnelein uzun süre toprakta, magaralarda, duvarlarda veya suda kalmis olmasinin gerektigini gösterir. Çok derinlerde (15 metre ve daha derin) arama yapilacaksa, 50 – 100 yillik süreler kisa kabul edilmelidir.
TOMDEC V - 4 2000 model elektronikli tamamen yeni bir cihazdir. Özel, yeni gelistirilmis degisken sinyal frekanslari kullanan elektronik devreler sayesinde gücü önemli ölçüde artirildi. Cihaz yanlarda bulunan iki tasima kulplari ile daha kullanisli; Agirligi 1, 5 kilograma düsürüldü.
önce topraga gömülen metal nesneler yalniz alçak (en çok 2 m) derinlikte ve azami 100 m uzaklikta bulunuyorlarsa cihaz tarafindan gösterilebilirler. Sadece birkaç ay toprakta gömülü kalan nesnelerin bulunmasi mümkün degil; Iyon reaksiyonu (titresimler / elektromanyetik alan) yetersiz.
Arama basarisi toprak özelliklerine de bagli: Nemli, dogal topraklarda elektromanyetik alanlar çabucak olusuyor. Kayali, tasli bölgelerde veya kuru kumda iyonlarin reaksiyonu yavas oluyor.
Elektromanyetik titresimlerin olusumu (Maddenin iyon reaksiyonlari) 50 % daha fazla sürebilir.
Netice: Toprakta kisa süre kalan nesneler yakin mesafede ve derinlikte bulunabilirler. Toprakta çok uzun süre kalan nesneler uzun mesafede ve yüksek derinlikte bulunabilir. TOMDEC V - 4 ün programlamasi altin, gümüs, bronz ve demir nesneler için dört ayri program modülü ile yapilir. Modüller araliksiz degistirilebilir.

DIGER CIHAZALRIMIZ ICIN INTERNET SITEMIZDEN YARARLANIN.

AYRINTILI BILGI ICIN TELEFON NUMARAMIZA ULASIN.

SIZLERDE OJO RADAR FARKINI TOMDEC V4 ILE YASAYIN

0216 290 12 33

0536 748 17 26 ZELIHA HANIM.


  


Hatalı ilan Bu ilan hatalı mı ?
İller

KATEGORİLER

İnternetteki tüm ilanlar, tek sitede... www.ilanyeri.comAna sayfa |  İlan ver |  Yardım |  İletişim