ANA SAYFA  / ALIŞVERİŞ İLANLARI  / ELEKTRONİK İLANLARI  / SATILIK MİGUN HY 7000 E TERMAL MASAJ YATAĞI ilanı

SATILIK MİGUN HY 7000 E TERMAL MASAJ YATAĞI


ELEKTRONİK
İl : GAZİANTEP
İlçe : ŞAHİNBEY

İlan tarihi : 09-10-2010

Fiyat : 3,000TL

Aktif ilan En güvenli alışveriş,
karşılıklı görüşüp & anlaşarak yapılandır.
Pasif ilan Bu ilanın yayın süresi dolmuş.

İlanı verilen ürün/hizmet artık satılık/kiralık olmayabilir.

İlan sahibi ile iletişim kurmayın.

İlan veren :
Telefon numarası :
E-posta adresi :
ACİL İHTİYAÇTAN FİYATI DÜŞÜRDÜM
SATILIK MİGUN HY 7000 E TERMAL MASAJ YATAĞI - http://www.ilanyeri.com/elektronik-ilanlari/zrrrftb-satilik-migun-hy-7000-e-termal-masaj-yatagi.html MİGUN HY 7000 E TERMAL MASAJ YATAĞI (EN SON ÇIKAN YATAK)
MİGUN (18 AY GARANTİ)

UZAKDOĞU ÜLKELERİNDEKİ GÜNEY KORE DE ÜRETİLMİŞTİR.

TOPUKTAN BAŞA’KADAR EL DEĞMEDEN TERMAL MASAJ YAPAN YATAĞIN FAYDALARI İSE;BEL VE BOYUN FITIĞI, TANSİYON, ŞEKER, KOLLESTROL, KİREÇLEME, KADIN HASTALIKLARI, ROMATİZMA, BASUR, BAĞIRSAK DÜZENLEMESİ, PROSTAT, EKLEM AĞRILARI, BAŞ AĞRISI, MİGREN, ZAYIFLAMA, SİNÜZİT, SİNİR SİSTEMİ VE PSİKOLOJİK RAHATLAMA GİBİ VE BUNA BENZER PEK ÇOK RAHATSIZLIĞA FAYDA SAĞLADIĞI KANITLANMIŞTIR.

TERMAL MASAJ YATAĞININ İÇERİSİNDE BULUNAN YEŞİM TAŞLARI VÜCUTTAKİ AKUPUNKTUR NOKTALARINA ISI, BASINÇ VE MASAJ UYGULUYOR. BÖYLECE KAN DOLAŞIMI HIZLANIYOR, HÜCRELER YENİLENİYOR, TOKSİNLER VÜCUTTAN ATILIYOR VE HÜCRELERİN YAŞLANMASI YAVAŞLAYIP VÜCUDUN SAVUNMA MEKANİZMASI GÜÇLENİYOR. YEŞİM TAŞI AYRICA İNSAN VÜCUDU İÇİN GEREKLİ OLAN MİNERALLER, KALSİYUM, MAGNEZYUM VE SU GİBİ ELEMENTLERİ İÇİNDE BARINDIRIYOR.
OMURGANIN DİKLEŞMESİNİ VE FORMUNA KAVUŞMASINI SAĞLIYOR…

NOT:30.01.2010 TARİHİNDE ALINMIŞTIR, FATURASI VE GARANTİ BELGESİ MEVCUTTUR.HALEN 16 AY GARANTİ SÜRESİ VARDIR.KULLANIM KLAVUZU CD LERİ, FİLELERİ , YEDEK SİGORTALARI VE KİTAPÇIKLARI YANINDA VERİLECEKTİR.
YATAK FAZLA KULLANILMAMIŞTIR SIFIR NİTELİĞİNDEKİ YATAKLARLA EŞDEĞERDEDİR.
ÇİZİK DAHİ YOKTUR.

EVDE KULLANIM ÖMRÜ 40 YILDIR.
HY-7000E'nin Özellikleri;

Özellikleri Tedavi alanı boyundan ayak bileğine kadar bir yeri kaplamak üzere genişletilmiştir. Yeni 15 yönlü dış jade masaj kafaları ve 2 yönlü jade masaj kafası direk olarak istenen bölgelere etkili bir şekilde uygulanabilir. Ayarlanabilir ayarlar şunları içermektedir:iç ve dış ünite ısısı,jade kafalarının hareketi.Tüm ayarlar uzaktan kumanda ile kolayca ayarlanabilmektedir. Kullanıcıların elle masaj bölgesini ayarlayabilecekleri bir ayak masaj progaramı vardır. Kullanıcılar elle kullanım modunda masaj kafalarının pozisyonlarını elle ayarlayabilirler. 6 otomatik program sayesinde kullanıcılar arzu edilen tedavi zamanı ve bölgesini ayarlayabilirler. Genişletilmiş büyüklük daha fazla rahatlık ve destek sağlamaktadır. Hoş görünümü evinizin içi ile bütünlük sağlayacaktır.


Kore dilinde güzellik (mi) ve sağlık (gun) anlamına gelen sözcüklerden oluşan migun yatakları A.B.D Başta olmak üzere Almanya, İspanya, İsviçre, Çin, Japonya ve Kanada gibi dünyanın gelişmiş 33 ülkesinde Dünya genelinde 600'ün üzerinde tanıtım merkezi ile, Sektörün ilk ve en büyük üreticisi Migun Termal Masaj Yatakları Türkiye'de.

Migun Masaj Yataklarının hem üst, hemde alt minderinde bulunan Jade (Yeşim taşları) sayesinde yayılan yoğun 4-16 µm dalga boyunda uzun kızıl ötesi ışınları sayesinde hergün vücudunuza saf güneş ışığı alırsınız. Bu da birçok hastalığınızın iyileşmesi hususunda size yardımcı olur.

Termal masaj yatağı migun, vücuttaki akupunktur noktalarına ısı, basınç uygulayarak özellikle boyun ve bel fıtığının iyileşmesine yardımcı oluyor. Koreden ithal edilen yeşim taşı döşeli migun termal masaj yatağını alabilen evine götürüyor, alamayan tanıtım ofislerine her gün gelerek para ödemeden bel, boyun, sırt ağrılarına çözüm arıyor. Bu yataklarda kıyafetler çıkarılmadan, insan eli değmeden ve yağ sürülmeden masaj yapılıyor. El değmeden masaj keyfi yaşamak isteyenler, kendilerini bir masör ya da masöz yerine yeşim taşının enerjisine teslim ediyorlar.

Termal masaj yatağının içerisinde bulunan yeşim taşları vücuttaki akupunktur noktalarına ısı, basınç ve masaj uyguluyor. Böylece kan dolaşımı hızlanıyor, hücreler yenileniyor, toksinler vücuttan atılıyor ve hücrelerin yaşlanması yavaşlayıp vücudun savunma mekanizması güçleniyor. Yeşim taşı ayrıca insan vücudu için gerekli olan mineraller, kalsiyum, magnezyum ve su gibi elementleri içinde barındırıyor.

Termal yatağın en önemli özelliği omurganın dikleşmesini ve formuna kavuşmasını sağlaması. Sağlıksız bir omurgadan dağılan sinirler vücutta birçok rahatsızlığa sebep oluyor. Omurganın yanlış kullanımı sonucu baş ağrıları, migren, görme bozuklukları, sinüzit, omuzlarda ağrı, kronik öksürük, nefes darlığı, kol ağrıları, kronik yorgunluk, hemoroid ve hatta cilt rahatsızlıklarına rastlanıyor.

Yatağın bir başka özelliği de sağlıklı bir fiziksel kondisyona kavuşmanıza yardımcı olması. Düzenli egzersiz yapılmadığı zaman kanın içerisinde bulunan alyuvarlar düzensiz bir şekilde bir araya toplanıyorlar. Bu da kan dolaşımını kötü yönde etkiliyor.

masaj yatağı

  


Hatalı ilan Bu ilan hatalı mı ?
İller

KATEGORİLER

İnternetteki tüm ilanlar, tek sitede... www.ilanyeri.comAna sayfa |  İlan ver |  Yardım |  İletişim