ANA SAYFA  / İŞ İLANLARI  / EĞİTİM İLANLARI  / SOYAK YENİŞEHİR'DE BAŞARI GARANTİLİ ÖZEL MATEMATİK ÖZEL DERS ilanı

SOYAK YENİŞEHİR'DE BAŞARI GARANTİLİ ÖZEL MATEMATİK ÖZEL DERS


EĞİTİM
İl : İSTANBUL
İlçe : ATAŞEHİR

İlan tarihi : 31-07-2011

Fiyat : 70TL

Aktif ilan En güvenli alışveriş,
karşılıklı görüşüp & anlaşarak yapılandır.
Pasif ilan Bu ilanın yayın süresi dolmuş.

İlanı verilen ürün/hizmet artık satılık/kiralık olmayabilir.

İlan sahibi ile iletişim kurmayın.

İlan veren :
Telefon numarası :
E-posta adresi :
MATEMATİK ÖZEL DERS
SOYAK YENİŞEHİR'DE BAŞARI GARANTİLİ ÖZEL MATEMATİK ÖZEL DERS - http://www.ilanyeri.com/egitim-is-ilanlari/zrrmkfm-soyak-yenisehir-de-basari-garantili-ozel-matematik-ozel-ders.html Matematik dersi tüm sınavların, tüm sınıfların belirleyicisi, ayırt edicisi. Bunun için de önemi büyük. Bütün öğrencilerimiz için önemli olmasına rağmen çoğu öğrencimiz sınıf ortamında matematiği tam anlamıyla öğrenebilmiş değil. Bu durumun sonucun da da eksikliği her ilerlemek istediğimizde karşımıza çıkar. Bir sebeple matematiği öğrenememiş veya eksik kalmış öğrencilerime özel ders veriyorum.
Üniversite ikinci sınıftan beri özel ders veriyorum, Özel derste 10. yılımdayım. Bu yıllarla birlikte birçok farklı seviyede öğrenciye özel ders verdim.
Ders çalıştırırken öğrencimin hangi seviyede olduğunu fark eder, ona göre ders çalışma programımızı ayarlar, öğrencinin seviyesine göre konuları ve zamanları ayarlarım. Ders çalışırken genellikle basitten zora doğru ve yoğun soru çözümü üzerinden giderek derslerimizi yapıyoruz. Öğrencinin durumuna göre ödevlendirme yaparak veya çıkmış soruları çözerek ilerliyoruz. Ayrıca öğrencinin seviyesine göre farklı kaynak seçimine özen gösteriyorum.
Çalışma yöntemlerimle öğrencilerim çok güzel başarılar yakaladılar. Öğrencilerim Anadolu lisesi, fen lisesi, Boğaziçi üniversitesi gibi çok güzel yerlere yerleştiler. Bazen öğrencilerimle hedeflediğimiz sadece sınıf geçmek, iken bazen sadece bir sınavı vermek, SBS, AÖF, Açık lise, KPSS, LGS, LYS, ALES gibi hep dönüm noktası olan sınavlara hazırlanmak oldu ve gururla söyleyebileceğim ise hep hedeflediğimizi başardık.
Sizde özel derste hedeflediğinizi başarmak istiyorsanız!
SELMA AKTAŞ
0535 4826204
selmasogretmen@gmail. com

özelders, özel matematik, lys ma, ygs matematik, özel ders, lys matematik, geometri

  


Hatalı ilan Bu ilan hatalı mı ?
İller

KATEGORİLER

İnternetteki tüm ilanlar, tek sitede... www.ilanyeri.comAna sayfa |  İlan ver |  Yardım |  İletişim